Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 169 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.li
  • Server 3vidmoly.to
The Devil’s Bath (2024) me Titra Shqip

The Devil’s Bath (2024) me Titra Shqip

Mar. 08, 2024Austria120 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Austri e shekullit të 18-të. Fshatrat e rrethuar nga pyje të thella. Një grua dënohet me vdekje pasi vrau një foshnjë. Agnes po martohet me të dashurin e saj dhe me sinqeritet përgatitet për një jetë bashkëshortore. Menjëherë pas kësaj, koka dhe zemra e saj fillojnë të rëndohen. Ditë pas dite, ajo është gjithnjë e më shumë e bllokuar në një rrugë të turbullt dhe të vetmuar që çon në mendime të liga. Ndoshta jo vetëm mendimet…

The Devil’s Bath (2024) me Titra Shqip
The Devil’s Bath (2024) me Titra Shqip
The Devil’s Bath (2024) me Titra Shqip
The Devil’s Bath (2024) me Titra Shqip
The Devil’s Bath (2024) me Titra Shqip
The Devil’s Bath (2024) me Titra Shqip
The Devil’s Bath (2024) me Titra Shqip
The Devil’s Bath (2024) me Titra Shqip
The Devil’s Bath (2024) me Titra Shqip
The Devil’s Bath (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Des Teufels Bad
Vlerësimi IMDb 6.8 1,022 vota
Vlerësimi TMDb 7.167 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mother, May I? (2023) me Titra Shqip
The Green Sea (2021) me Titra Shqip
The Voices (2014) me Titra Shqip
Gone in the Night (2022) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
[REC]⁴ Apocalypse (2014) me Titra Shqip
Resident Evil: Apocalypse (2004) me Titra Shqip
Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) me Titra Shqip
The Cabin in the Woods (2012) me Titra Shqip
Something in the Dirt (2022) me Titra Shqip
The Night of the 12th (2022) me Titra Shqip
Vampires vs. the Bronx (2020) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x