Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 66 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
The Gendarme Takes Off (1970) me Titra Shqip

The Gendarme Takes Off (1970) me Titra Shqip

Oct. 28, 1970France90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

E gjithë klika e komisariatit të Cruchot është në pension. Tani ai jeton me gruan e tij të pasur në kështjellën e saj – dhe është mërzitur pothuajse për vdekje. Ai zihet me kupëtorin, sepse nuk i lejohet të bëjë as punët e thjeshta. Por kur njëri prej klikës vuan nga amnezia pas një aksidenti, të gjithë të tjerët e ribashkojnë dhe e rrëmbejnë, për ta çuar në një turne në vendet e tyre të vjetra të punës dhe përmes kujtimeve të tyre. Me uniformat e vjetra ata e kthejnë Shën Tropez me kokë poshtë.

The Gendarme Takes Off (1970) me Titra Shqip
The Gendarme Takes Off (1970) me Titra Shqip
The Gendarme Takes Off (1970) me Titra Shqip
The Gendarme Takes Off (1970) me Titra Shqip
The Gendarme Takes Off (1970) me Titra Shqip
The Gendarme Takes Off (1970) me Titra Shqip
The Gendarme Takes Off (1970) me Titra Shqip
The Gendarme Takes Off (1970) me Titra Shqip
The Gendarme Takes Off (1970) me Titra Shqip
The Gendarme Takes Off (1970) me Titra Shqip
Titulli origjinal Le Gendarme en balade
Vlerësimi IMDb 6.5 7,438 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 483 vota

Regjizori

Jean Girault
Regjizori

Aktorët

Louis de Funès isLudovic Cruchot
Ludovic Cruchot
Jean Lefebvre isLucien Fougasse
Lucien Fougasse
Guy Grosso isGaston Tricard
Gaston Tricard
Michel Modo isJules Berlicot
Jules Berlicot
Nicole Vervil isCécilia Gerber
Cécilia Gerber
France Rumilly isSchwester Clothilde
Schwester Clothilde
Christian Marin isAlbert Merlot
Albert Merlot
Claude Gensac isJosépha Cruchot
Josépha Cruchot
Michel Galabru isJérôme Gerber
Jérôme Gerber
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

What Happens Later (2023) me Titra Shqip
Quasi (2023) me Titra Shqip
Moving McAllister (2007) me Titra Shqip
Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip
City Lights (1931) me Titra Shqip
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Bachelorette (2012) me Titra Shqip
Matchstick Men (2003) me Titra Shqip
Cinderella’s Hot Night (2017) me Titra Shqip
Barbershop 2002
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
The Munsters (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x