Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 700 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Good Neighbor (2022) me Titra Shqip

The Good Neighbor (2022) me Titra Shqip

Frika nga ajo që është në vendin fqinj.Jun. 17, 2022USA97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një mbrëmje makthi shpaloset për Davidin, një ish-gazetar i New York Times, kur ai dhe fqinji i tij i ri i çuditshëm Robert, godasin aksidentalisht një vajzë me biçikletë. I zhurmshëm dhe i çorientuar, Davidi e lejon Robertin ta bindë atë të largohet nga skena dhe ta lërë vajzën të vdekur, në mënyrë që të mbrojë karrierën e tij. Roberti nuk tregon pendim dhe në emër të miqësisë bën gjëra të patregueshme për të mbrojtur sekretin. Tani që policia është në kërkim të plotë për vrasësin, gjërat fillojnë të dalin jashtë kontrollit kur gazeta lokale e Davidit e dërgon atë për të mbuluar historinë ku ai takohet me motrën e vajzës së ndjerë, Vanessa. Pavarësisht rrethanave dhe dëshirës së saj të thellë për të gjetur vrasësin e motrës së saj, të dy kanë menjëherë një lidhje romantike, e cila befason dhe ndjek Davidin, ndërsa e shtyn Robertin të ndërmarrë hapa brutalë për të mbajtur për vete mikun e tij të ri.

The Good Neighbor (2022) me Titra Shqip
The Good Neighbor (2022) me Titra Shqip
The Good Neighbor (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Good Neighbor
Vlerësimi IMDb 6.7 552 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 3 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Operation Fortune: Ruse de Guerre (2023) me Titra Shqip
No One Will Save You (2023) me Titra Shqip
Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) me Titra Shqip
Exiled (2006) me Titra Shqip
8MM 2 (2005) me Titra Shqip
Ted K (2022) me Titra Shqip
I Spy (2002) me Titra Shqip
Castle Falls (2021) me Titra Shqip
The Prey: Legend of Karnoctus (2022) me Titra Shqip
Criminal Activities (2015) me Titra Shqip
Double Impact (1991) me Titra Shqip
Darkness of Man (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x