Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 911 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Image of You (2024) me Titra Shqip

The Image of You (2024) me Titra Shqip

Rivalitetet e vëllezërve dhe motrave nuk bëhen më vdekjeprurëse.May. 10, 2024USA90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Binjaket identike Anna dhe Zoe e gjejnë lidhjen e tyre të testuar mbi dashurinë e re të Anës, Nick. Ndërsa Anna e besuar është kokë e këmbë, motra e saj skeptike Zoe ndjen një rrjet mashtrimi. Por ndërsa Zoe gërmon për të vërtetën, ata të gjithë tërhiqen në një lojë të rrezikshme ku ndershmëria mund të rezultojë fatale.

The Image of You (2024) me Titra Shqip
The Image of You (2024) me Titra Shqip
The Image of You (2024) me Titra Shqip
The Image of You (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Image of You
Vlerësimi TMDb 4.3 3 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The ‘Burbs (1989) me Titra Shqip
Hanna (2011) me Titra Shqip
28 Days Later (2002) me Titra Shqip
Centauro (2022) me Titra Shqip
Breakwater (2023) me Titra Shqip
Danger in the House (2022) me Titra Shqip
Last Passenger (2013) me Titra Shqip
Alice (2022) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
Argylle (2024) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
122 2019
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x