Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 603 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
The Old Guard (2020) me Titra Shqip

The Old Guard (2020) me Titra Shqip

Përgjithmonë është më e vështirë se sa duketJul. 10, 2020USA125 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Për shekuj me radhë, bota e vdekshme është mbrojtur nga një grup nëntokësor i udhëhequr nga një luftëtare e quajtur Andy (Charlize Theron). Brenda ka mercenarë që janë shumë pranë njëri -tjetrit dhe që çuditërisht nuk mund të vdesin. Gjatë një misioni urgjent, aftësitë e jashtëzakonshme të anëtarëve të skuadrës befas bëhen publike. Tani i takon Andit dhe mbërritjes së fundit Nil (Kiki Layne) për të ndihmuar ekipin të shmangë rrezikun e paraqitur nga ata që, me çdo çmim, synojnë të përsërisin dhe shfrytëzojnë ekonomikisht këtë dhuratë.

The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Old Guard
Vlerësimi IMDb 6.7 145,296 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 2,992 vota

Regjizori

Aktorët

Charlize Theron isAndromache of Scythia / Andy
Andromache of Scythia / Andy
KiKi Layne isNile Freeman
Nile Freeman
Marwan Kenzari isYusuf Al-Kaysani / Joe
Yusuf Al-Kaysani / Joe
Luca Marinelli isNicolò da Genova / Nicky
Nicolò da Genova / Nicky
Anamaria Marinca isDr. Meta Kozak
Dr. Meta Kozak
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Arisaka (2021) me Titra Shqip
Beyond the Edge (2018) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Theresa & Allison (2019) me Titra Shqip
Star Trek III: The Search for Spock (1984) me Titra Shqip
Outlaws (2021) me Titra Shqip
Avengers Grimm (2015) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Venom (2018) me Titra Shqip
Blade: Trinity (2004) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
True Lies (1994) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x