Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 59 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.li
  • Server 3vidmoly.to
The Promise (2016) me Titra Shqip

The Promise (2016) me Titra Shqip

Perandoritë bien. Dashuria mbijeton.Dec. 02, 2016Spain133 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I vendosur gjatë ditëve të fundit të Perandorisë Osmane, zhvillohet një trekëndësh dashurie midis Mikaelit, një student i shkëlqyer i mjekësisë, artistes së bukur dhe të sofistikuar Ana, dhe Krisit, një gazetar i njohur amerikan me bazë në Paris.

The Promise (2016) me Titra Shqip
The Promise (2016) me Titra Shqip
The Promise (2016) me Titra Shqip
The Promise (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Promise
Vlerësimi IMDb 6.1 178,794 vota
Vlerësimi TMDb 6.923 456 vota

Regjizori

Terry George
Regjizori

Aktorët

Oscar Isaac isMikael Boghosian
Mikael Boghosian
Charlotte Le Bon isAna Khesarian
Ana Khesarian
Christian Bale isChris Myers
Chris Myers
Daniel Giménez Cacho isReverend Dikran Antreassian
Reverend Dikran Antreassian
Shohreh Aghdashloo isMarta Boghosian
Marta Boghosian
Numan Acar isMustafa
Mustafa
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

36th Precinct (2004) me Titra Shqip
Creed (2015) me Titra Shqip
The Center of the World (2001) me Titra Shqip
Burning at Both Ends (2021) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
Sylvie’s Love 2020
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
Vanilla Sky (2001) me Titra Shqip
Sniper 3 (2004) me Titra Shqip
Faster (2010) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x