Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
The Unholy (2022) me Titra Shqip

The Unholy (2022) me Titra Shqip

Oct. 27, 2022Indonesia102 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish-klerik e gjen veten përsëri në shkollën e tij të vjetër, ku trazirat e përjetuara nga komuniteti i tij mund ta ndihmojnë atë të rifitojë besimin e tij dhe të lidhë përfundimet në lidhje me vdekjen e djalit të tij nga një shpirt vdekjeprurës.

The Unholy (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Qodrat
Vlerësimi IMDb 6.3 904 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 12 vota

Regjizori

Aktorët

Vino G. Bastian isUstadz Qodrat
Ustadz Qodrat
Jason Doulez isAlif Al-Fathanah
Alif Al-Fathanah
Keanu Azka isAlif Amri
Alif Amri
Pritt Timothy isOrang Tua di Sel
Orang Tua di Sel
Whani Darmawan isSipir yang Kerasukan
Sipir yang Kerasukan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Turbo Kid (2015) me Titra Shqip
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) me Titra Shqip
The Last King of Scotland 2006 me Titra Shqip
Rudderless (2014) me Titra Shqip
Kinky Boots (2005) me Titra Shqip
The Beekeeper (2024) me Titra Shqip
Rush Hour 2 (2001) me Titra Shqip
Spy Kids (2001) me Dublim Shqip
578: Magnum (2022) me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
Being the Ricardos (2021) me Titra Shqip
Resident Evil (2002) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published