Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 571 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Watchers (2024) me Titra Shqip

The Watchers (2024) me Titra Shqip

Lërini t'ju shohin.Jun. 06, 2024USA102 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një artiste e re ngec në një pyll të gjerë dhe të papërlyer në Irlandën perëndimore, ku, pasi gjen strehë, ajo bllokohet së bashku me tre të huaj, të përndjekur nga krijesa misterioze çdo natë.

The Watchers (2024) me Titra Shqip
The Watchers (2024) me Titra Shqip
The Watchers (2024) me Titra Shqip
The Watchers (2024) me Titra Shqip
The Watchers (2024) me Titra Shqip
The Watchers (2024) me Titra Shqip
The Watchers (2024) me Titra Shqip
The Watchers (2024) me Titra Shqip
The Watchers (2024) me Titra Shqip
The Watchers (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Watchers
Vlerësimi IMDb 5.7 12,429 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 378 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Who Invited Them (2022) me Titra Shqip
The Sorcerer and the White Snake (2011) me Titra Shqip
Barbie (2023) me Titra Shqip
Cube (1997) me Titra Shqip
Hannibal (2001) me Titra Shqip
Friday the 13th (1980) me Titra Shqip
Chehre (2021) me Titra Shqip
A Vanishing Fog (2021) me Titra Shqip
Vanished (2011) me Titra Shqip
The Hole in the Ground (2019) me Titra Shqip
The Tutor (2023) me Titra Shqip
Like Dogs (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x