Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 158 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Tremors 7: Shrieker Island (2020) me Titra Shqip

Tremors 7: Shrieker Island (2020) me Titra Shqip

Oct. 20, 2020USA103 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Graboidët çohen ilegalisht në një vendpushim të ri ishullor nga një playboy i pasur si një formë e rrezikshme e gjuetisë së trofeve dhe Burt Gummer hapet për të shpëtuar ditën.

Tremors 7: Shrieker Island (2020) me Titra Shqip
Tremors 7: Shrieker Island (2020) me Titra Shqip
Tremors 7: Shrieker Island (2020) me Titra Shqip
Tremors 7: Shrieker Island (2020) me Titra Shqip
Tremors 7: Shrieker Island (2020) me Titra Shqip
Tremors 7: Shrieker Island (2020) me Titra Shqip
Tremors 7: Shrieker Island (2020) me Titra Shqip
Tremors 7: Shrieker Island (2020) me Titra Shqip
Tremors 7: Shrieker Island (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tremors: Shrieker Island
Vlerësimi IMDb 5.4 4,707 vota
Vlerësimi TMDb 6.157 140 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Transference (2020)
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
Escape the Field (2022) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Nitro Circus: The Movie (2012) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
The Bad Guys (2022) me Dublim Shqip
Antlers (2021) me Titra Shqip
Highlander III: The Final Dimension (1994) me Titra Shqip
Out of Darkness (2024) me Titra Shqip
Honeymoon (2014) me Titra Shqip
The Commando (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x