Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 102 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Unstoppable (2010) me Titra Shqip

Unstoppable (2010) me Titra Shqip

1,000,000 Ton. 100,000 Jetë. 100 Minuta.Nov. 04, 2010United Kingdom98 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një tren ne levizje, që transporton kimikate vdekjeprurëse, toksike, po zbret në Stanton të Pensilvanisë dhe dëshmon se është i pandalshëm derisa një inxhinier veteran dhe një konduktor i ri rrezikojnë jetën e tyre për ta ndaluar atë me një motor ndërprerës.

Unstoppable (2010) me Titra Shqip
Unstoppable (2010) me Titra Shqip
Unstoppable (2010) me Titra Shqip
Unstoppable (2010) me Titra Shqip
Unstoppable (2010) me Titra Shqip
Unstoppable (2010) me Titra Shqip
Unstoppable (2010) me Titra Shqip
Unstoppable (2010) me Titra Shqip
Unstoppable (2010) me Titra Shqip
Unstoppable (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Unstoppable
Vlerësimi IMDb 6.8 207,668 vota
Vlerësimi TMDb 6.576 3,381 vota

Regjizori

Tony Scott
Regjizori

Aktorët

Denzel Washington isFrank Barnes
Frank Barnes
Chris Pine isWill Colson
Will Colson
Rosario Dawson isConnie Hooper
Connie Hooper
Kevin Corrigan isInspector Werner
Inspector Werner
Jessy Schram isDarcy Colson
Darcy Colson
Elizabeth Mathis isNicole Barnes
Nicole Barnes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Young Ones (2014) me Titra Shqip
The Nun (2018) me Titra Shqip
Arn: The Knight Templar (2007) me Titra Shqip
Zebra Girl (2021) me Titra Shqip
The Protégé (2021) me Titra Shqip
Johnny English Reborn (2011) me Titra Shqip
Pursuit (2022) me Titra Shqip
Greenland (2020) me Titra Shqip
Bloodline Killer (2024) me Titra Shqip
Seven Samurai 1954
WifeLike (2022) me Titra Shqip
Three Monkeys (2008) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published