Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
You’ll Never Find Me (2024) me Titra Shqip

You’ll Never Find Me (2024) me Titra Shqip

Mar. 07, 2024Australia96 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Patrick, një banor i çuditshëm dhe i vetmuar, jeton në një shtëpi të lëvizshme në fund të një parku të izoluar karvanesh. Pasi shpërthen një stuhi e dhunshme, një grua e re misterioze shfaqet në derën e tij, duke kërkuar strehim nga moti. Sa më gjatë të kalojë nata dhe sa më shumë që e reja zbulon për Patrikun, aq më e vështirë e ka të largohet. Së shpejti ajo fillon të vërë në dyshim qëllimet e Patrikut, ndërsa Patriku fillon të vërë në dyshim kontrollin e tij mbi realitetin…

You’ll Never Find Me (2024) me Titra Shqip
You’ll Never Find Me (2024) me Titra Shqip
You’ll Never Find Me (2024) me Titra Shqip
You’ll Never Find Me (2024) me Titra Shqip
You’ll Never Find Me (2024) me Titra Shqip
You’ll Never Find Me (2024) me Titra Shqip
You’ll Never Find Me (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal You'll Never Find Me
Vlerësimi IMDb 5.8 4,503 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 46 vota

Regjizori

Indianna Bell
Regjizori

Aktorët

Jordan Cowan isThe Visitor
The Visitor
Angela Korng isDead Woman
Dead Woman
Finn Watson isCaravan Park Kid #1
Caravan Park Kid #1
Luca Trimboli isCaravan Park Kid #2
Caravan Park Kid #2
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Respect the Jux (2022) me Titra Shqip
Hannibal (2001) me Titra Shqip
The Jack in the Box: Awakening (2022) me Titra Shqip
Evil Dead Rise (2023) me Titra Shqip
The Deep Dark (2023) me Titra Shqip
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) me Titra Shqip
Hypnotic (2021) me Titra Shqip
Kill Boksoon (2023) me Titra Shqip
Bad Hair (2021) me Titra Shqip
Unhuman (2022) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018) me Titra Shqip
Model House (2024) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published