Alexander: The Making of a God (2024) me Titra Shqip

Alexander: The Making of a God (2024) me Titra Shqip

Jan. 31, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 31, 2024
10

Regjizori

Tony Mitchell
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Intervistat e ekspertëve dhe rishfaqjet mbresëlënëse kombinohen për të zbuluar jetën e jashtëzakonshme të Aleksandrit të Madh dhe dëshirën e tij të zjarrtë për të pushtuar botën.

Alexander: The Making of a God (2024) me Titra Shqip
Alexander: The Making of a God (2024) me Titra Shqip
Alexander: The Making of a God (2024) me Titra Shqip
Alexander: The Making of a God (2024) me Titra Shqip
Alexander: The Making of a God (2024) me Titra Shqip
Alexander: The Making of a God (2024) me Titra Shqip
Alexander: The Making of a God (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Alexander: The Making of a God
Vlerësimi TMDb 6.5 32 vota
Transmetuar në dt: Jan. 31, 2024
Përfunduar në dt: Jan. 31, 2024
Sezone 1
Episodet 6
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Shark with Steve Backshall (2021) me Titra Shqip
Gen V (2023) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Spartacus: Gods of the Arena (2011) me Titra Shqip
The Essex Murders (2023) me Titra Shqip
The Heiress (2018) me Titra Shqip
The Secret Circle (2011) me Titra Shqip
Narco-Saints (2022) me Titra Shqip
The Falcon and the Winter Soldier 2021
Star Trek (1966) me Titra Shqip
The Veil (2024) me Titra Shqip
Transatlantic (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x