Bodies (2023) me Titra Shqip

Bodies (2023) me Titra Shqip

Oct. 19, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 19, 2023
10

Regjizori

Paul Tomalin
Regjizori

Aktorët

Jacob Fortune-Lloyd isCharles Whiteman
Charles Whiteman
Shira Haas isIris Maplewood
Iris Maplewood
Amaka Okafor isShahara Hasan
Shahara Hasan
Kyle Soller isAlfred Hillinghead
Alfred Hillinghead

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një viktimë, e gjetur e vdekur në një rrugë të Londrës. Katër detektivë, në katër periudha të ndryshme kohore, duhet të zgjidhin misterin për të mbrojtur të ardhmen e Britanisë.

Bodies (2023) me Titra Shqip
Bodies (2023) me Titra Shqip
Bodies (2023) me Titra Shqip
Bodies (2023) me Titra Shqip
Bodies (2023) me Titra Shqip
Bodies (2023) me Titra Shqip
Bodies (2023) me Titra Shqip
Bodies (2023) me Titra Shqip
Bodies (2023) me Titra Shqip
Bodies (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bodies
Vlerësimi TMDb 7.134 313 vota
Transmetuar në dt: Oct. 19, 2023
Përfunduar në dt: Oct. 19, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Girl in the Mirror (2022) me Titra Shqip
Sin novedad (2021) aka No Activity me Titra Shqip
Gotham Knights (2023) me Titra Shqip
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
Shardlake (2024) me Titra Shqip
Kuzgun (2019) me Titra Shqip
Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip
Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
Funeral for a Dog (2022) me Titra Shqip
Bangkok Breaking (2021) me Titra Shqip
Gen V (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x