Childhood’s End (2015) me Titra Shqip

Childhood’s End (2015) me Titra Shqip

Dec. 14, 2015
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 14, 2015
10

Regjizori

Aktorët

Colm Meaney isWainwright
Wainwright
Mike Vogel isRicky Stormgren
Ricky Stormgren
Julian McMahon isDr. Rupert Boyce
Dr. Rupert Boyce
Yael Stone isPeretta Jones
Peretta Jones
Daisy Betts isEllie Stormgren
Ellie Stormgren
Ashley Zukerman isJake Greggson
Jake Greggson
Charlotte Nicdao isRachel Osaka
Rachel Osaka
Osy Ikhile isMilo Rodricks
Milo Rodricks
Hayley Magnus isAmy Morrel
Amy Morrel

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pushtimi paqësor  i Tokës nga alienët “Overlords” misterioze, ardhja e të cilëve fillon dekada të utopisë së dukshme nën sundimin e tërthortë alien me koston e identitetit dhe kulturës njerëzore.

Childhood’s End (2015) me Titra Shqip
Childhood’s End (2015) me Titra Shqip
Childhood’s End (2015) me Titra Shqip
Childhood’s End (2015) me Titra Shqip
Childhood’s End (2015) me Titra Shqip
Childhood’s End (2015) me Titra Shqip
Childhood’s End (2015) me Titra Shqip
Childhood’s End (2015) me Titra Shqip
Childhood’s End (2015) me Titra Shqip
Childhood’s End (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Childhood's End
Vlerësimi TMDb 6.949 346 vota
Transmetuar në dt: Dec. 14, 2015
Përfunduar në dt: Dec. 16, 2015
Sezone 1
Episodet 3
Kohëzgjatja mesatare 85 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Marvel’s Jessica Jones (2015) me Titra Shqip
Driven (2018) me Titra Shqip
Aranyak (2021) me Titra Shqip
Raising Voices (2024) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Impulse (2018) me Titra Shqip
Harlan Coben’s Shelter (2023) me Titra Shqip
Secret Invasion (2023) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
Farzi (2023) me Titra Shqip
Chucky (2021) me Titra Shqip
Top Boy: Summerhouse (2011) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x