Da Vinci’s Demons (2013) me Titra Shqip

Da Vinci’s Demons (2013) me Titra Shqip

Apr. 12, 2013
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Oct. 24, 2015
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Mar. 22, 2014
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Apr. 12, 2013
10

Regjizori

Aktorët

Tom Riley isLeonardo Da Vinci
Leonardo Da Vinci
Laura Haddock isLucrezia Donati
Lucrezia Donati
Elliot Cowan isLorenzo Medici
Lorenzo Medici
Hera Hilmar isVanessa Moschella
Vanessa Moschella
Gregg Chillin isZoroaster
Zoroaster
Blake Ritson isGirolamo Riario
Girolamo Riario
Akin Gazi isBayezid
Bayezid
Lara Pulver isClarice Orsini
Clarice Orsini

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali ndjek historinë “të patreguar” të Leonardo Da Vinçit: gjeniu gjatë viteve të tij të hershme në Firencen e Rilindjes. Si një artist 25-vjeçar, shpikës, shpatar, dashnor, ëndërrimtar dhe idealist, ai lufton të jetojë brenda kufijve të realitetit dhe kohës së tij, ndërsa fillon jo vetëm të shohë të ardhmen, por edhe ta shpikë atë.

Da Vinci’s Demons (2013) me Titra Shqip
Da Vinci’s Demons (2013) me Titra Shqip
Da Vinci’s Demons (2013) me Titra Shqip
Da Vinci’s Demons (2013) me Titra Shqip
Da Vinci’s Demons (2013) me Titra Shqip
Da Vinci’s Demons (2013) me Titra Shqip
Da Vinci’s Demons (2013) me Titra Shqip
Da Vinci’s Demons (2013) me Titra Shqip
Da Vinci’s Demons (2013) me Titra Shqip
Da Vinci’s Demons (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Da Vinci's Demons
Vlerësimi TMDb 7.574 608 vota
Transmetuar në dt: Apr. 12, 2013
Përfunduar në dt: Dec. 26, 2015
Sezone 3
Episodet 28
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Obliterated (2023) me Titra Shqip
The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip
Deadwood (2004) me Titra Shqip
High Water (2022) me Titra Shqip
Tracker (2024) me Titra Shqip
My Dog & I (2018) me Titra Shqip
Alexander: The Making of a God (2024) me Titra Shqip
Bosé (2022) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
When They See Us (2019) me Titra Shqip
Banshee (2013) me Titra Shqip
Yasuke 2021
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x