Dafne and the Rest (2021) me Titra Shqip

Dafne and the Rest (2021) me Titra Shqip

Oct. 26, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 26, 2021
8

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Dafne dhe miqtë e saj janë një bandë në të tridhjetat që jetojnë jetë të pakënaqur. Të frustruar në dashuri dhe seks, ata punojnë në punë të këqija, duke u përpjekur të gjejnë veten dhe pak dashuri, në Madrid.

Dafne and the Rest (2021) me Titra Shqip
Dafne and the Rest (2021) me Titra Shqip
Dafne and the Rest (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Todo lo otro
Vlerësimi TMDb 5.6 9 vota
Transmetuar në dt: Oct. 26, 2021
Përfunduar në dt: Dec. 12, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Another Self (2022) me Titra Shqip
Bodyguard (2018) me Titra Shqip
My Demon (2023) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
The Winter King (2023) me Titra Shqip
The K2 (2016) me Titra Shqip
Star Trek: The Next Generation (1987) me Titra Shqip
The Devil’s Hour (2022) me Titra Shqip
Love & Death (2023) me Titra Shqip
Baby Bandito (2024) me Titra Shqip
Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip
The Fiery Priest (2019) me Titra Shqip
3 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x