Maestro in Blue (2022) me Titra Shqip

Maestro in Blue (2022) me Titra Shqip

Oct. 13, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 May. 16, 2024
10
1Sezoni 1 Oct. 13, 2022
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një muzikant shkon për të udhëhequr një festival në një ishull piktoresk, ku fillon një romancë të papritur dhe e gjen veten të përfshirë në problemet e njerëzve të tjerë.

Maestro in Blue (2022) me Titra Shqip
Maestro in Blue (2022) me Titra Shqip
Maestro in Blue (2022) me Titra Shqip
Maestro in Blue (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Maestro
Vlerësimi TMDb 6.4 26 vota
Transmetuar në dt: Oct. 13, 2022
Përfunduar në dt: May. 16, 2024
Sezone 2
Episodet 15
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Fear Index (2022) me Titra Shqip
Heart to Heart (2018) me Titra Shqip
Money Heist (2017) me Titra Shqip
Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
1899 (2022) me Titra Shqip
Taboo (2017) me Titra Shqip
Queen Charlotte: A Bridgerton Story (2023) me Titra Shqip
Elementary (2012) me Titra Shqip
Power Book IV: Force (2022) me Titra Shqip
New Amsterdam (2018) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
Solo (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x