Presumed Innocent (2024) me Titra Shqip

Presumed Innocent (2024) me Titra Shqip

Jun. 11, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 11, 2024
10

Regjizori

Aktorët

Jake Gyllenhaal isRusty Sabich
Rusty Sabich
Ruth Negga isBarbara Sabich
Barbara Sabich
Bill Camp isRaymond Horgan
Raymond Horgan
Elizabeth Marvel isLorraine Horgan
Lorraine Horgan
Peter Sarsgaard isTommy Molto
Tommy Molto
O-T Fagbenle isNico Della Guardia
Nico Della Guardia
Renate Reinsve isCarolyn Polhemus
Carolyn Polhemus
Chase Infiniti isJaden Sabich
Jaden Sabich
Nana Mensah isDet. Alana Rodriguez
Det. Alana Rodriguez

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një vrasje e tmerrshme përmbys Zyrën e Prokurorit të Prokurorisë së Çikagos kur një prej tyre dyshohet për krimin – duke e lënë të akuzuarin të luftojë për të mbajtur familjen e tij të bashkuar.

Presumed Innocent (2024) me Titra Shqip
Presumed Innocent (2024) me Titra Shqip
Presumed Innocent (2024) me Titra Shqip
Presumed Innocent (2024) me Titra Shqip
Presumed Innocent (2024) me Titra Shqip
Presumed Innocent (2024) me Titra Shqip
Presumed Innocent (2024) me Titra Shqip
Presumed Innocent (2024) me Titra Shqip
Presumed Innocent (2024) me Titra Shqip
Presumed Innocent (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Presumed Innocent
Vlerësimi TMDb 7 2 vota
Transmetuar në dt: Jun. 11, 2024
Përfunduar në dt: Jun. 11, 2024
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

I Am Not Okay with This 2020
Solo (2016) me Titra Shqip
Dark Hearts (2023) me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
True Detective (2014) me Titra Shqip
Black Knight (2023) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
Manhunt (2017) me Titra Shqip
The Recruit (2022) me Titra Shqip
Dopesick (2021) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x