Raising Voices (2024) me Titra Shqip

Raising Voices (2024) me Titra Shqip

May. 31, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 May. 31, 2024
10

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur një 17-vjeçare raporton një sulm seksual në shkollën e saj të mesme, një hetim ia prish jetën dhe teston marrëdhëniet e saj.

Raising Voices (2024) me Titra Shqip
Raising Voices (2024) me Titra Shqip
Raising Voices (2024) me Titra Shqip
Raising Voices (2024) me Titra Shqip
Raising Voices (2024) me Titra Shqip
Raising Voices (2024) me Titra Shqip
Raising Voices (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ni una más
Vlerësimi TMDb 8.432 22 vota
Transmetuar në dt: May. 31, 2024
Përfunduar në dt: May. 31, 2024
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wild Republic (2021) me Titra Shqip
Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
Under the Bridge (2024) me Titra Shqip
Escape at Dannemora (2018) me Titra Shqip
VIVANT (2023) me Titra Shqip
The Young Pope (2016) me Titra Shqip
The Empress (2022) me Titra Shqip
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
Messiah (2020) me Titra Shqip
1899 (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x