SEAL Team (2017) me Titra Shqip

SEAL Team (2017) me Titra Shqip

Sep. 27, 2017
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Sezone dhe episode

5Sezoni 5 Oct. 10, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Dec. 02, 2020
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Oct. 02, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Oct. 03, 2018
10
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Sep. 27, 2017
10

Regjizori

Aktorët

David Boreanaz isJason Hayes
Jason Hayes
Max Thieriot isClay Spenser
Clay Spenser
A.J. Buckley isSonny Quinn
Sonny Quinn
Toni Trucks isLisa Davis
Lisa Davis

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Jeta e elitës së Navy Seals gjatë stërvitjes, planifikimit dhe ekzekutimit të misioneve më të rrezikshme dhe të nivelit të lartë që mund të kërkonte vendi ynë…

SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal SEAL Team
Vlerësimi TMDb 7.9 1,028 vota
Transmetuar në dt: Sep. 27, 2017
Përfunduar në dt: Nov. 01, 2021
Sezone 5
Episodet 85
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

National Treasure: Edge of History (2022) me Titra Shqip
Arcane (2021) me Titra Shqip
Chucky (2021) me Titra Shqip
First Kill (2022) me Titra Shqip
Keep Breathing (2022) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
Downton Abbey (2010) me Titra Shqip
The Heiress (2018) me Titra Shqip
Archive 81 (2022) me Titra Shqip
Childhood’s End (2015) me Titra Shqip
The Killing Vote (2023) me Titra Shqip
Devotion, a Story of Love and Desire (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

2 Komente
Më të rejat
Më e vjetrat Më të votuarit
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
2
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x