Zorro (2024) me Titra Shqip

Zorro (2024) me Titra Shqip

Jan. 25, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 25, 2024
10

Regjizori

Aktorët

Miguel Bernardeau isDiego de la Vega
Diego de la Vega
Renata Notni isLolita Marquez
Lolita Marquez
Emiliano Zurita isCapitán Monasterio
Capitán Monasterio
Paco Tous isBernardo el Mudo
Bernardo el Mudo
Rodolfo Sancho isGovernor Pedro Victoria
Governor Pedro Victoria
Cristo Fernández isAntiguo Zorro
Antiguo Zorro
Luis Tosar isDon Alejandro de la Vega
Don Alejandro de la Vega
Romanni Villicaña isÁlvaro Jefe Pistolero
Álvaro Jefe Pistolero

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Diego de la Vega kthehet në Kaliforni për t’u hakmarrë për vrasjen e babait të tij. Pasi merr titullin Zorro, ai përballet me Guvernatorin, udhëheqësin keqdashës të komunitetit kinez dhe një shoqëri sekrete, duke vendosur të mirën e përbashkët mbi të gjitha.

Zorro (2024) me Titra Shqip
Zorro (2024) me Titra Shqip
Zorro (2024) me Titra Shqip
Zorro (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Zorro
Vlerësimi TMDb 7.7 85 vota
Transmetuar në dt: Jan. 25, 2024
Përfunduar në dt: Jan. 25, 2024
Sezone 1
Episodet 10
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Miraculous Brothers (2023) me Titra Shqip
Vikings (2013) me Titra Shqip
Skylines 2019
Domina (2021) me Titra Shqip
Kamikaze (2021) me Titra Shqip
Frontier (2016) me Titra Shqip
BLUE EYE SAMURAI (2023) me Titra Shqip
Adamas (2022) me Titra Shqip
Prison Break (2005) me Titra Shqip
Bates Motel (2013) me Titra Shqip
School Spirits (2023) me Titra Shqip
Black Knight (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x