The Bequeathed (2024) me Titra Shqip

The Bequeathed (2024) me Titra Shqip

Jan. 19, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 19, 2024
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Kim Hyun-joo isYoon Seo-ha
Yoon Seo-ha
Park Hee-soon isChoi Sung-jun
Choi Sung-jun
Park Byung-eun isPark Sang-min
Park Sang-min
Ryu Kyung-soo isKim Young-ho
Kim Young-ho
Joo Suk-In isYoon Myung-gil
Yoon Myung-gil

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së një xhaxhai të panjohur, një grua trashëgon një varrim dhe e gjen veten në qendër të një vargu vrasjesh dhe sekretesh të errëta.

The Bequeathed (2024) me Titra Shqip
The Bequeathed (2024) me Titra Shqip
The Bequeathed (2024) me Titra Shqip
The Bequeathed (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal 선산
Vlerësimi TMDb 7.2 46 vota
Transmetuar në dt: Jan. 19, 2024
Përfunduar në dt: Jan. 19, 2024
Sezone 1
Episodet 6
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Originals (2013) me Titra Shqip
Catherine the Great (2019) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
The Flash (2014) me Titra Shqip
Bangkok Breaking (2021) me Titra Shqip
The I-Land (2019) me Titra Shqip
The Chestnut Man (2021) me Titra Shqip
Poker Face (2023) me Titra Shqip
Your Honor (2020) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
My Demon (2023) me Titra Shqip
A Killer Paradox (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x