The Sandman (2022) me Titra Shqip

The Sandman (2022) me Titra Shqip

Aug. 05, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9.9 9 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 05, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Tom Sturridge isMorpheus / Dream
Morpheus / Dream
Boyd Holbrook isThe Corinthian
The Corinthian
Patton Oswalt isMatthew the Raven (voice)
Matthew the Raven (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pas vitesh burgim, Morpheus – Mbreti i Ëndrrave – fillon një udhëtim nëpër botë për të gjetur atë që i ishte vjedhur dhe për të rivendosur fuqinë e tij.

The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Sandman
Vlerësimi TMDb 8 113 vota
Transmetuar në dt: Aug. 05, 2022
Përfunduar në dt: Aug. 05, 2022
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 48 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Top Boy (2019) me Titra Shqip
Burning Body (2023) me Titra Shqip
Supersex (2024) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
My Little Girl (2018) me Dublim Shqip
The Affair (2014) me Titra Shqip
The Haunting of Hill House (2018) me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip
The Wire (2002) me Titra Shqip
Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
The Serial Killer’s Wife (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x