The Veil (2024) me Titra Shqip

The Veil (2024) me Titra Shqip

Apr. 30, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 30, 2024
10

Regjizori

Steven Knight
Regjizori

Aktorët

Elisabeth Moss isImogen Salter
Imogen Salter
Yumna Marwan isAdilah El Idrissi
Adilah El Idrissi
Dali Benssalah isMalik Amar
Malik Amar
Josh Charles isMax Peterson
Max Peterson

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Dy gra luajnë një lojë vdekjeprurëse të së vërtetës dhe gënjeshtrave në rrugën nga Stambolli në Paris dhe Londër. Një grua ka një sekret, tjetra një mision për ta zbuluar atë para se të humbasin mijëra jetë. Në hije, kontrollorët e misionit në CIA dhe DGSE franceze duhet të lënë mënjanë dallimet dhe të punojnë së bashku për të shmangur katastrofën e mundshme.

The Veil (2024) me Titra Shqip
The Veil (2024) me Titra Shqip
The Veil (2024) me Titra Shqip
The Veil (2024) me Titra Shqip
The Veil (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Veil
Vlerësimi TMDb 6.2 19 vota
Transmetuar në dt: Apr. 30, 2024
Përfunduar në dt: May. 07, 2024
Sezone 1
Episodet 6
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
The Killing Kind (2023) me Titra Shqip
My Father’s Murderers (2016) me Titra Shqip
Dopesick (2021) me Titra Shqip
The Sopranos (1999) me Titra Shqip
Dexter (2006) me Titra Shqip
Bulgasal: Immortal Souls (2021) me Titra Shqip
Dominion (2014) me Titra Shqip
Liaison (2023) me Titra Shqip
Black Knight (2023) me Titra Shqip
New Bandits (2023) me Titra Shqip
The K2 (2016) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x