The War of the Worlds (2019) me Titra Shqip

The War of the Worlds (2019) me Titra Shqip

Nov. 17, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 16, 2019
10

Regjizori

Peter Harness
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në Anglinë Eduardiane, Xhorxhi dhe partnerja e tij Amy përpiqen të sfidojnë shoqërinë dhe të fillojnë një jetë së bashku ndërsa përballen me terrorin e përshkallëzuar të një pushtimi alienësh, duke luftuar për jetën e tyre kundër një armiku përtej të kuptuarit të tyre.

The War of the Worlds (2019) me Titra Shqip
The War of the Worlds (2019) me Titra Shqip
The War of the Worlds (2019) me Titra Shqip
The War of the Worlds (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The War of the Worlds
Vlerësimi TMDb 6.667 264 vota
Transmetuar në dt: Nov. 17, 2019
Përfunduar në dt: Dec. 01, 2019
Sezone 1
Episodet 3
Kohëzgjatja mesatare 55 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
The Informant (2020) me Titra Shqip
The First Lady (2022) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
Reacher (2022) me Titra Shqip
Birdsong (2012) me Titra Shqip
The Informant (2022) me Titra Shqip
Limitless (2015) me Titra Shqip
Fleeting Lies (2023) me Titra Shqip
The Rising (2022) me Titra Shqip
Loki (2021) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x