The Young Pope (2016) me Titra Shqip

The Young Pope (2016) me Titra Shqip

Oct. 21, 2016
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 21, 2016
10

Regjizori

Aktorët

Jude Law isLenny Belardo / Pope Pius XIII
Lenny Belardo / Pope Pius XIII
Diane Keaton isSister Mary
Sister Mary
Silvio Orlando isCardinal Voiello
Cardinal Voiello
Javier Cámara isCardinal Gutierrez
Cardinal Gutierrez
Scott Shepherd isCardinal Dussolier
Cardinal Dussolier
Cécile de France isSofia Dubois
Sofia Dubois
Ludivine Sagnier isEsther Aubry
Esther Aubry
Toni Bertorelli isCardinal Caltanissetta
Cardinal Caltanissetta
James Cromwell isCardinal Michael Spencer
Cardinal Michael Spencer

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Lenny Belardo, Papa më i ri dhe i pari amerikan në historinë e Kishës, duhet të krijojë papatin e tij të ri dhe të lundrojë në betejat për pushtet të Vatikanit të mbyllur e të fshehtë.

The Young Pope (2016) me Titra Shqip
The Young Pope (2016) me Titra Shqip
The Young Pope (2016) me Titra Shqip
The Young Pope (2016) me Titra Shqip
The Young Pope (2016) me Titra Shqip
The Young Pope (2016) me Titra Shqip
The Young Pope (2016) me Titra Shqip
The Young Pope (2016) me Titra Shqip
The Young Pope (2016) me Titra Shqip
The Young Pope (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Young Pope
Vlerësimi TMDb 7.692 516 vota
Transmetuar në dt: Oct. 21, 2016
Përfunduar në dt: Nov. 18, 2016
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 55 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ronja the Robber’s Daughter (2024) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
Supersex (2024) me Titra Shqip
Shogun (1980) me Titra Shqip
Chicago Med (2015) me Titra Shqip
Euphoria (2019) me Titra Shqip
Gomorrah (2014) me Titra Shqip
Skylines 2019
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
Billions (2016) me Titra Shqip
Severance (2022) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x