Under the Bridge (2024) me Titra Shqip

Under the Bridge (2024) me Titra Shqip

Apr. 17, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 17, 2024
10

Regjizori

Aktorët

Lily Gladstone isCam Bentland
Cam Bentland
Riley Keough isRebecca Godfrey
Rebecca Godfrey
Vritika Gupta isReena Virk
Reena Virk
Chloe Guidry isJosephine Bell
Josephine Bell
Javon Walton isWarren Glowatski
Warren Glowatski
Izzy G. isKelly Ellard
Kelly Ellard
Archie Panjabi isSuman Virk
Suman Virk

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Reena Virk, një vajzë katërmbëdhjetë vjeçare, shkoi të bashkohej me miqtë në një festë dhe nuk u kthye më në shtëpi. Për vrasjen e egër u akuzuan shtatë vajza adoleshente dhe një djalë.

Under the Bridge (2024) me Titra Shqip
Under the Bridge (2024) me Titra Shqip
Under the Bridge (2024) me Titra Shqip
Under the Bridge (2024) me Titra Shqip
Under the Bridge (2024) me Titra Shqip
Under the Bridge (2024) me Titra Shqip
Under the Bridge (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Under the Bridge
Vlerësimi TMDb 8.946 65 vota
Transmetuar në dt: Apr. 17, 2024
Përfunduar në dt: May. 29, 2024
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Touch (2012) me Titra Shqip
Banshee (2013) me Titra Shqip
The Watcher (2022) me Titra Shqip
1883 (2021) me Titra Shqip
Destined with You (2023) me Titra Shqip
Band of Brothers (2001) me Titra Shqip
Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
House of Cards (2013) me Titra Shqip
BEEF (2023) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x