V.C. Andrews’ Dawn (2023) me Titra Shqip

V.C. Andrews’ Dawn (2023) me Titra Shqip

Jul. 08, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 08, 2023
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Brec Bassinger isDawn Longchamp
Dawn Longchamp
Donna Mills isLillian Cutler
Lillian Cutler
Joey McIntyre isMichael Sutton
Michael Sutton
Jesse Metcalfe isOrmand Longchamp
Ormand Longchamp
Khobe Clarke isJimmy Longchamp
Jimmy Longchamp
Fran Drescher isAgnes Morris
Agnes Morris
Jason Cermak isRandolph Cutler
Randolph Cutler
Helena Marie isSally Longchamp
Sally Longchamp
Elyse Maloway isClara Jean Cutler
Clara Jean Cutler

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi mëson të vërtetën tronditëse për njerëzit që e kanë rritur, Dawn shkon të qëndrojë me familjen e saj të vërtetë – një familje me sekrete të errëta dhe të shtrembëruara. Ndërsa ajo përpiqet të përshtatet, gjyshja e saj mizore fillon të sundojë jetën e saj me një grusht të hekurt.

V.C. Andrews’ Dawn (2023) me Titra Shqip
V.C. Andrews’ Dawn (2023) me Titra Shqip
V.C. Andrews’ Dawn (2023) me Titra Shqip
V.C. Andrews’ Dawn (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal V.C. Andrews' Dawn
Vlerësimi TMDb 4.2 5 vota
Transmetuar në dt: Jul. 08, 2023
Përfunduar në dt: Jul. 29, 2023
Sezone 1
Episodet 4
Kohëzgjatja mesatare 87 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

FBI (2018) me Titra Shqip
Camelot 2011
Aranyak (2021) me Titra Shqip
The Invisible Ladies (2023) me Titra Shqip
Ruxx (2022) me Titra Shqip
Turn of the Tide (2023) me Titra Shqip
Anne with an E (2017) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
The Spy (2019) me Titra Shqip
The Watchful Eye (2023) me Titra Shqip
The Silent Sea (2021) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x