Alexander: The Making of a God (2024) me Titra Shqip: Sezoni 1

Jan. 31, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Intervistat e ekspertëve dhe rishfaqjet mbresëlënëse kombinohen për të zbuluar jetën e jashtëzakonshme të Aleksandrit të Madh dhe dëshirën e tij të zjarrtë për të pushtuar botën.

Shpërndarë0

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published