American Gods (2017) me Titra Shqip: Sezoni 2

Mar. 10, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Në sezonin 2, beteja shkon drejt pikës së krizës. Ndërsa Zoti Botë planifikon hakmarrje, Shadow hedh fatin e tij me përpjekjen e së mërkurës për të bindur perënditë e vjetra për rastin e një lufte të plotë, me Laura dhe Mad Sweeney në tërheqje.

Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x