Longmire (2012) me Titra Shqip: Sezoni 1

Jun. 03, 2012
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Ende duke mbajtur zi për vdekjen e gruas së tij një vit më parë, Sherifi Walt Longmire vendos të fokusohet në rindërtimin e karrierës së tij dhe pastrimin e jetës së tij.

Shpërndarë0

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published