Marvel’s Jessica Jones (2015) me Titra Shqip: Sezoni 2

Mar. 08, 2018
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

E mbytur në zemërim, Jessica Jones detyrohet të llogarisë me të kaluarën e saj, fuqitë e saj dhe famën e saj të sapogjetur, ndërsa ajo përgatit formën e saj të çrregullt të drejtësisë. Më në fund gati për t’u përballur me të kaluarën e saj, Xhesika gjuan burimin e fuqive të saj dhe zbulon një lidhje me një vrasës në hije që po terrorizon qytetin.

Shpërndarë0

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published