Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip: Sezoni 3

Jun. 02, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Në sezonin e tretë, një seri shpërthimesh tronditin Kingstown dhe qytetarët e tij, ndërsa një fytyrë e re e turmës ruse ngre dyqanin në qytet dhe një luftë droge shpërthen brenda dhe jashtë mureve të burgut. Presioni është mbi Mike McLusky për t’i dhënë fund luftës, por gjërat ndërlikohen kur një fytyrë e njohur nga e kaluara e tij e burgosur kërcënon të minojë përpjekjet e kryetarit të bashkisë për të ruajtur paqen midis të gjitha fraksioneve.

Shpërndarë0

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published