Neon (2023) me Titra Shqip: Sezoni 1

Oct. 19, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Një yll aspirues i reggaeton-it dhe miqtë e tij më të mirë lëvizin në Miami në një mision, duke përballuar pengesat e rrugëve dhe kontrollet e realitetit së bashku në kërkimin e tyre për sukses.

Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x