The Magicians (2015) me Titra Shqip: Sezoni 3

Jan. 10, 2018
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Magjia është zhdukur. Penny ka një dënim me vdekje, Alice është duke u gjuajtur dhe familja mbretërore Filloriane është në çdo lloj rreziku. Pavarësisht këtyre dhe shqetësimeve të tjera më personale, humbja e magjisë i detyron të gjithë në një “kërkim të unifikuar” që do t’i çojë ata nëpër botë dhe në det të hapur për të rivendosur magjinë.

Shpërndarë0

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published