The Walking Dead – Origins (2021) me Titra Shqip: Sezoni 1

Jul. 15, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Historitë e personazheve kryesore nga The Walking Dead, të paraqitura dhe të transmetuara nga aktori që i luan ata – Daryl Dixon (Norman Reedus), Maggie (Lauren Cohan), Negan (Jeffrey Dean Morgan), Carol (Melissa McBride) plus një vështrim ekskluziv në Sezoni 11.

Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x