Ferma VIP Live Kanali 1

Ferma VIP është reality show më i ri që pritet të nisë në Vizion Plus

AdminMarch 19, 2024

Shiko Ferma Vip Live 24/7

Kliko KETU per te pare kanalin 2 te Ferma Vip Albania

Kanali 1 Live Ferma VIP

Ferma VIP është reality show më i ri që pritet të nisë në Vizion Plus me producente Holta Dulakun. Do të jetë një format ndryshe, ku nuk do të mungojnë artistë nga Shqipëria dhe Kosova.

Por pjesë e kastit veç personazheve të njohur do të ketë edhe personazhe të cilët janë bërë të famshëm në Tik Tok. Ata mund të jenë disa prej emrave që qarkullojnë në Tik Tok e padiskutim kanë një grup ndjekësish që i pëlqejnë.

Tik Tok-u ka nxjerrë mjaft personazhe të tillë në vitet e fundit, të cilët tashmë do t’i shohim edhe në ekran tek Ferma VIP jo vetëm pas ekranit të telefonit, siç i kemi parë deri më sot.

Categories
Shpërndarë18
3.8 4 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x