Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 39091 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.yt
  • Server 3wishfast.top
Pirates II: Stagnetti’s Revenge (2008) me Titra Shqip

Pirates II: Stagnetti’s Revenge (2008) me Titra Shqip

Sep. 27, 2008USA138 Min.X
Vlerësimi juaj: 0
7.4 7 vota

Përshkrimi i Filmit

Gjuetari i piratëve, kapiteni Edward Reynolds dhe shoku i tij i parë biond, Jules Steel, kthehen ku ata rekrutohen nga një gjeneral guvernator me hije për të gjetur një pirate të errët perandoreshë kineze, të quajtur Xifing, dhe grupin e saj të prerë arabë, të cilët po përpiqen të ringjallin të ndjerin. Victor Stagnetti, pirati më i frikshëm në botë, nga varri për të sjellë dominimin e botës. Kur Jules kapet dhe skllavërohet nga Xifing, Reynolds duhet të mbështetet te aleati i tij luftarak me shpatë, Olivia, për të marrë forcat e mbinatyrshme që rrethojnë Xifingun vdekjeprurës.

Pirates II: Stagnetti’s Revenge (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pirates II: Stagnetti's Revenge
Vlerësimi IMDb 7.6 3,553 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 53 vota

Regjizori

Joone
Regjizori

Aktorët

Jesse Jane isJules Steel
Jules Steel
Evan Stone isCaptain Reynolds
Captain Reynolds
Tommy Gunn isVictor Stagnetti
Victor Stagnetti
Stoya isBelly Dancer
Belly Dancer
Gabriella Fox isBelly Dancer
Belly Dancer
Shpërndarë20

Tituj të Ngjashëm

Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Corner Office (2023) me Titra Shqip
Dragnet (1987) me Titra Shqip
Beethoven’s 4th (2001) me Dublim Shqip
Woody Woodpecker (2017) me Titra Shqip
They Cloned Tyrone (2023) me Titra Shqip
DOMINO: Battle of the Bones (2021) me Titra Shqip
A Boy Called Christmas (2021) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) me Titra Shqip
Starship Troopers 3: Marauder (2008) me Titra Shqip
Hot Shots! (1991) me Titra Shqip
Dunki (2023) me Titra Shqip
5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x