Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 99146 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3embedv.net
  • Server 4obeywish.com
Në Kuadër të Dashurisë (2023) Film Shqiptar

Në Kuadër të Dashurisë (2023) Film Shqiptar

Oct. 09, 2023Albania95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 4
6.8 16 vota

Përshkrimi i Filmit

Historia e një çifti të martuar prej 10 vitesh, të cilët vendosin t’i japin fund lidhjes së tyre pa kuptuar pasojat e kësaj ndarjeje për familjet e tyre. Vendimi për t’u ndarë do t’i bëjë ata të njohin kufijtë e njëri-tjetrit dhe të dashurve të tyre në situata plot humor dhe dashuri. Sepse kur dashuria është ende aty, asgjë nuk është e pamundur.

Në Kuadër të Dashurisë (2023) Film Shqiptar
Titulli origjinal Në kuadër të dashurisë
Vlerësimi IMDb 5.9 95 vota
Shpërndarë93

Tituj të Ngjashëm

The Hating Game (2021) me Titra Shqip
Fight Club (1999) me Titra Shqip
Bota e Padukshme aka Invisible World (1987) Film Shqiptar
Wog Boy 2: The Kings of Mykonos (2010) me Titra Shqip
Never Gonna Snow Again (2020) me Titra Shqip
Heropanti 2 (2022) me Titra Shqip
The Final Girls (2015) me Titra Shqip
Ali & Ava (2021) me Titra Shqip
Eternal Winter (2019) me Titra Shqip
Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
BlacKkKlansman (2018) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (2023) me Titra Shqip
3.2 5 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x