Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2002 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Time Is Up (2021) me Titra Shqip

Time Is Up (2021) me Titra Shqip

Të biesh në dashuri është një gjendje ndryshimi.Sep. 09, 2021Italy80 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vivien dhe Roy janë dy adoleshentë me personalitete me sa duket të kundërta. Vivien është një studente e talentuar me një pasion për fizikën dhe një dëshirë për të hyrë në një universitet prestigjioz amerikan. Ajo e jeton jetën e saj si një formulë matematikore që e shtyn atë të shtyjë lumturinë e saj në të ardhmen. Roy, nga ana tjetër, është një djalë i shqetësuar dhe problematik. Për shkak të një traume të përjetuar si fëmijë, ai sheh dëshirat e tij të minuara vazhdimisht nga e kaluara e tij që duket se e ndjek atë në mënyrë të pashmangshme. Por matematika gjithashtu ka variablat e saj dhe, siç ndodh gjithmonë, jeta arrin të ndërthurë ngjarjet e saj në mënyra befasuese dhe të papritura.

Time Is Up (2021) me Titra Shqip
Time Is Up (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Time Is Up
Vlerësimi IMDb 4 189 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 5 vota
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

A Love Song (2022) me Titra Shqip
Barely Lethal (2015) me Titra Shqip
Haider (2014) me Titra Shqip
Ghost 1990 me Titra Shqip
Fear and Loathing in Las Vegas (1998) me Titra Shqip
The Protector (2005) me Titra Shqip
Playground (2021) me Titra Shqip
U311 Cherkasy (2020) me Titra Shqip
Mumbai Saga (2021) me Titra Shqip
Bridesmaids (2011) me Titra Shqip
Coming to America (1988) me Titra Shqip
The Battle at Lake Changjin: Water Gate Bridge (2022) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published