Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 232245 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3embedv.net
  • Server 4obeywish.com
5 Herë Jo (2023) Film Shqiptar

5 Herë Jo (2023) Film Shqiptar

Dec. 13, 2023Albania98 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 10
9 50 vota

Përshkrimi i Filmit

Në televizionin më të madh në vend, Jora është në konkurrencë me Klarën, një tjetër producente televizive dhe të dyja janë të gatshme të bëjnë gjithçka për të fituar projektin, qoftë edhe me një goditje nën brez.

5 Herë Jo (2023) Film Shqiptar
Titulli origjinal 5 Herë Jo
Shpërndarë248

Tituj të Ngjashëm

Made in Chinatown (2021)
The Circus (1928) me Titra Shqip
I Do… Until I Don’t (2017) me Titra Shqip
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
Quasi (2023) me Titra Shqip
See You On Venus (2023) me Titra Shqip
Remember Me (2010) me Titra Shqip
Jackass Number Two (2006) me Titra Shqip
Bean (1997) me Titra Shqip
2 Gisht Mjaltë (2019) aka 2 Fingers Honey Film Shqiptar
Players (2024) me Titra Shqip
Bigbug (2022) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published