Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 471 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
I Love You, Beth Cooper (2009) me Titra Shqip

I Love You, Beth Cooper (2009) me Titra Shqip

Popullariteti është i këndshëm. Vajzat e njohura nuk janë.Jul. 10, 2009Canada102 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Denisi vendos t’i deklarohet Beth-it, nxitësja e tifozëve më e shquar e shkollës së mesme. Për ta bërë këtë, ai përdor një moment shumë publik: fjalimin e lamtumirës gjatë dorëzimit të diplomave. Një zgjedhje e guximshme dhe ekstreme që përuron një situatë krejtësisht të re, aq sa e re do të jetë edhe jeta e tyre pas shkollës së mesme.

I Love You, Beth Cooper (2009) me Titra Shqip
I Love You, Beth Cooper (2009) me Titra Shqip
I Love You, Beth Cooper (2009) me Titra Shqip
I Love You, Beth Cooper (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal I Love You, Beth Cooper
Vlerësimi IMDb 5.3 34,492 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 645 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Uranya (2006) me Titra Shqip
American Pie Presents: The Book of Love (2009) me Titra Shqip
Dude, Where’s My Car? (2000) me Titra Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip
Bedways (2010) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
A Christmas Mystery (2022) me Titra Shqip
Senior Moment 2021
The Valet (2022) me Titra Shqip
A Taste of Christmas 2020
Happy Feet Two (2011) me Dublim Shqip
The Perfect Find (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x