Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 211 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.yt
Hot Shots! (1991) me Titra Shqip

Hot Shots! (1991) me Titra Shqip

Nëna e të gjithë filmave.Jul. 31, 199184 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Banda që krijoi “Airplane” dhe “The Naked Gun” vë në pah Top Gun në këtë mashtrim shpeshherë gazmor ku luan Charlie Sheen, i cili më parë frymëzoi vetëm të qeshura me jetën e tij personale. Ai luan Topper Harley, një pilot luftarak me sëpatë për të bluar: duke pastruar emrin e familjes. Ai përfshihet në një lidhje me Valerie Golino, një grua me një stomak jashtëzakonisht të talentuar. Por misioni i tij është të hakmerret për të atin. Lloyd Bridges, vonë në karrierën e tij, zbuloi një aftësi për këtë lloj marrëzie, këtu si një komandant i cili është tepër i zbehtë dhe i prirur ndaj aksidenteve. Me regji të Jim Abrahams, filmi tallet me një sërë filmash të tjerë gjithashtu, nga Dances with Wolves tek The Fabulous Baker Boys. Ishte aq i suksesshëm sa që të gjithë u kthyen në vazhdim, Hot Shots! Part Deux.

Hot Shots! (1991) me Titra Shqip
Hot Shots! (1991) me Titra Shqip
Hot Shots! (1991) me Titra Shqip
Hot Shots! (1991) me Titra Shqip
Hot Shots! (1991) me Titra Shqip
Hot Shots! (1991) me Titra Shqip
Hot Shots! (1991) me Titra Shqip
Hot Shots! (1991) me Titra Shqip
Hot Shots! (1991) me Titra Shqip
Hot Shots! (1991) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hot Shots!
Vlerësimi TMDb 6.546 1,830 vota

Regjizori

Jim Abrahams
Regjizori

Aktorët

Charlie Sheen isTopper Harley / Rhett Butler / Superman
Topper Harley / Rhett Butler / Superman
Cary Elwes isKent Gregory
Kent Gregory
Valeria Golino isRamada Thompson / Scarlett O'Hara / Lois Lane
Ramada Thompson / Scarlett O'Hara / Lois Lane
Lloyd Bridges isAdmiral Benson
Admiral Benson
Kevin Dunn isLt. Commander Block
Lt. Commander Block
Jon Cryer isJim 'Wash Out' Pfaffenbach
Jim 'Wash Out' Pfaffenbach
William O'Leary isPete 'Dead Meat' Thompson
Pete 'Dead Meat' Thompson
Bill Irwin isBuzz Harley
Buzz Harley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Running Scared (2006) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
Full Metal Jacket (1987) me Titra Shqip
Hidalgo (2004) me Titra Shqip
American Ninja 5 (1993) me Titra Shqip
Next Friday (2000) me Titra Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
After the Sunset (2004) me Titra Shqip
Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) me Titra Shqip
Shadow Master (2022) me Titra Shqip
Staten Island Summer (2015) me Titra Shqip
Asphalt Burning (2020) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x