Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 810 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Abigail (2024) me Titra Shqip

Abigail (2024) me Titra Shqip

Fëmijët mund të jenë monstra të tillë.Apr. 18, 2024USA109 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi një grup kriminelësh të mundshëm rrëmbejnë vajzën e balerinës 12-vjeçare të një figure të fuqishme të botës së krimit, gjithçka që duhet të bëjnë për të mbledhur një shpërblim prej 50 milionë dollarësh është ta shikojnë vajzën brenda natës. Në një rezidencë të izoluar, rrëmbyesit fillojnë të pakësohen, një nga një, dhe ata zbulojnë, për tmerrin e tyre në rritje, se janë mbyllur brenda pa asnjë vajzë të vogël normale.

Abigail (2024) me Titra Shqip
Abigail (2024) me Titra Shqip
Abigail (2024) me Titra Shqip
Abigail (2024) me Titra Shqip
Abigail (2024) me Titra Shqip
Abigail (2024) me Titra Shqip
Abigail (2024) me Titra Shqip
Abigail (2024) me Titra Shqip
Abigail (2024) me Titra Shqip
Abigail (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Abigail
Vlerësimi IMDb 7.1 12,361 vota
Vlerësimi TMDb 7.158 243 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Barbie (2023) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
Another Round (2020) me Titra Shqip
Wolf Mother (2016) me Titra Shqip
Vacation Friends 2 (2023) me Titra Shqip
Hitman: Agent 47 (2015) me Titra Shqip
Largo Winch II (2011) me Titra Shqip
Alvin and the Chipmunks (2007) me Dublim Shqip
Scary Movie 3 (2003) me Titra Shqip
The Big 4 (2022) me Titra Shqip
Paul Blart: Mall Cop (2009) me Titra Shqip
36th Precinct (2004) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x