Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 555 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
After.Life (2009) me Titra Shqip

After.Life (2009) me Titra Shqip

Jeta është simptoma. Vdekja është ilaçi.Nov. 07, 2009Unknown104 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një aksidenti të tmerrshëm me makinë, Anna zgjohet në një shtrat morgu ndërsa Eliot, drejtori i funeralit, po përgatit trupin e saj për funeralin. E hutuar dhe e frikësuar, Anna nuk beson se ka vdekur, por Eliot shpjegon se gjendja e saj është një lloj harrese mes jetës dhe vdekjes. E bllokuar, dhe askush nuk kërkon ndihmë, Anna detyrohet të përballet me frikën e saj më të thellë ndërsa Eliot është i vendosur me çdo kusht për të zbatuar planin e tij të tmerrshëm.

After.Life (2009) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal After.Life
Vlerësimi IMDb 6.3 9,347 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 777 vota

Regjizori

Aktorët

Christina Ricci isAnna Taylor
Anna Taylor
Liam Neeson isEliot Deacon
Eliot Deacon
Josh Charles isTom Peterson
Tom Peterson
Celia Weston isBeatrice Taylor
Beatrice Taylor
Shuler Hensley isVincent Miller
Vincent Miller
Anna Kuchma isRestaurant Patron
Restaurant Patron
Rosemary Murphy isSusan Whitehall
Susan Whitehall
Laurel Bryce isYoung Anna Taylor
Young Anna Taylor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Volcano (1997) me Titra Shqip
The Tender Bar (2021) me Titra Shqip
The Djinn (2021)
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Old (2021) me Titra Shqip
Breaking the Surface (2006) me Titra Shqip
Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip
The Eight Mountains (2022) me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
Exotica (1994) me Titra Shqip
Flyboys (2006) me Titra Shqip
War Dogs (2016) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published