Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 411 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Arthur the King (2024) me Titra Shqip

Arthur the King (2024) me Titra Shqip

Një takim i papritur. Një lidhje e pamundur. Një aventurë e paharrueshme.Mar. 15, 2024Canada107 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Përgjatë dhjetë ditëve dhe 435 miljeve, krijohet një lidhje e pathyeshme midis vrapuesit profesionist të aventurave Michael Light dhe një qeni shoqërues i rrugës i quajtur Arthur. Ndërsa ekipi shtyhet në kufijtë e tyre të jashtëm të qëndrueshmërisë në garë, Arthur ripërcakton se çfarë do të thotë me të vërtetë fitorja, besnikëria dhe miqësia.

Arthur the King (2024) me Titra Shqip
Arthur the King (2024) me Titra Shqip
Arthur the King (2024) me Titra Shqip
Arthur the King (2024) me Titra Shqip
Arthur the King (2024) me Titra Shqip
Arthur the King (2024) me Titra Shqip
Arthur the King (2024) me Titra Shqip
Arthur the King (2024) me Titra Shqip
Arthur the King (2024) me Titra Shqip
Arthur the King (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Arthur the King
Vlerësimi IMDb 7.2 4,225 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 51 vota

Regjizori

Aktorët

Mark Wahlberg isMichael Light
Michael Light
Juliet Rylance isHelen Light
Helen Light
Michael Landes isBroadrail Executive
Broadrail Executive
Paul Guilfoyle isCharlie Light
Charlie Light
Rob Collins isDecker Swanson
Decker Swanson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Terminator: Dark Fate (2019) me Titra Shqip
Mukkabaaz (2018) me Titra Shqip
Time Trap (2017) me Titra Shqip
Knock Knock (2015) me Titra Shqip
Selma (2014) me Titra Shqip
Friday Night Lights (2004) me Titra Shqip
August. Eighth (2012) me Titra Shqip
Emily (2022) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
13 Minutes (2021) me Titra Shqip
Infidel (2019) me Titra Shqip
Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle (2020) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x