Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 166 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
August. Eighth (2012) me Titra Shqip

August. Eighth (2012) me Titra Shqip

Feb. 22, 2012Russia120 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tetë gusht – historia e një gruaje të re të zakonshme. Jeta e Ksenia nuk është shumë e lumtur. Problem në punë, problem në jetën personale, problem me nënën, një foshnjë që kërkon kujdes të vazhdueshëm… Ksenia dëshiron të kalojë disa ditë në Soçi me të dashurin e ri, dhe nëna e dërgon djalin e saj Artem te babai i djalit në Kaukaz. Por Gjeorgjia filloi luftën dhe ajo duhet të kapërcejë frikën, të kapërcejë rrethanat, duhet të shpëtojë fëmijën e saj…

August. Eighth (2012) me Titra Shqip
August. Eighth (2012) me Titra Shqip
August. Eighth (2012) me Titra Shqip
August. Eighth (2012) me Titra Shqip
August. Eighth (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Август. Восьмого
Vlerësimi IMDb 5.6 2,401 vota
Vlerësimi TMDb 6.051 49 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

2012 (2009) me Titra Shqip
Predator 2 (1990) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
Get on Up (2014) me Titra Shqip
Pandora (2016) me Titra Shqip
Prayers for the Stolen (2021) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
The Expendables (2010) me Titra Shqip
Wake of Death (2004) me Titra Shqip
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
There Are No Saints (2022) me Titra Shqip
The Long Game (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x