Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3342 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3sfastwish.com
Burning Betrayal (2023) me Titra Shqip

Burning Betrayal (2023) me Titra Shqip

Oct. 25, 2023Brazil99 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Babi zbulon një tradhti nga partneri i saj afatgjatë dhe vendos të nisë një aventurë të re në jetë. Në këtë udhëtim, ajo takohet me gjyqtarin Marco dhe ata fillojnë të jetojnë një histori të përshkuar nga shumë tensione seksuale.

Burning Betrayal (2023) me Titra Shqip
Burning Betrayal (2023) me Titra Shqip
Burning Betrayal (2023) me Titra Shqip
Burning Betrayal (2023) me Titra Shqip
Burning Betrayal (2023) me Titra Shqip
Burning Betrayal (2023) me Titra Shqip
Burning Betrayal (2023) me Titra Shqip
Burning Betrayal (2023) me Titra Shqip
Burning Betrayal (2023) me Titra Shqip
Burning Betrayal (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal O Lado Bom de Ser Traída
Vlerësimi IMDb 3.9 424 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 24 vota

Regjizori

Diego Freitas
Regjizori

Aktorët

Giovanna Lancellotti isBárbara 'Babi' Nucci
Bárbara 'Babi' Nucci
Leandro Lima isMarco Ladeia
Marco Ladeia
Camilla de Lucas isPatrícia 'Patty' Alencar Rochetty
Patrícia 'Patty' Alencar Rochetty
Louise D'Tuani isPaula Góes Mesquita
Paula Góes Mesquita
Micael Borges isCaio Laruzi Sampaio
Caio Laruzi Sampaio
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

White House Down (2013) me Titra Shqip
Satyaprem Ki Katha (2023) me Titra Shqip
Spencer (2021) me Titra Shqip
We Are Your Friends (2015) me Titra Shqip
The Awakener (2018) me Titra Shqip
Did You Hear About the Morgans? (2009) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
Glass Chin (2014) me Titra Shqip
Accidental Love (2015) me Titra Shqip
Jack Strong (2014) me Titra Shqip
Milk (2008) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x