Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 914 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3embedwish.com
Cobweb (2023) me Titra Shqip

Cobweb (2023) me Titra Shqip

Herët a vonë, sekretet familjare zvarriten.Jul. 19, 2023Bulgaria88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pjetri tetë vjeçar është i rrënuar nga një goditje misterioze dhe e vazhdueshme nga brenda murit të dhomës së tij të dhomës – një për të cilën prindërit këmbëngulin se është e gjitha në imagjinatën e tij. Ndërsa frika e Pjetrit intensifikohet, ai beson se prindërit e tij mund të fshehin një sekret të tmerrshëm, të rrezikshëm dhe vë në dyshim besimin e tyre.

Cobweb (2023) me Titra Shqip
Cobweb (2023) me Titra Shqip
Cobweb (2023) me Titra Shqip
Cobweb (2023) me Titra Shqip
Cobweb (2023) me Titra Shqip
Cobweb (2023) me Titra Shqip
Cobweb (2023) me Titra Shqip
Cobweb (2023) me Titra Shqip
Cobweb (2023) me Titra Shqip
Cobweb (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cobweb
Vlerësimi IMDb 6 3,199 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 58 vota

Regjizori

Aktorët

Jay Rincon isPrincipal Miller
Principal Miller
Aleksandra Dragova isThe Girl (Sarah)
The Girl (Sarah)
Debra Wilson isMonster Sarah (voice)
Monster Sarah (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

[REC] (2007) me Titra Shqip
The First Omen (2024) me Titra Shqip
Final Destination 5 (2011) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Mother, May I? (2023) me Titra Shqip
Murder in the Woods (2020) me Titra Shqip
Lisa Frankenstein (2024) me Titra Shqip
Island Escape (2023) me Titra Shqip
There’s Something Wrong with the Children (2023) me Titra Shqip
Lightning Bug (2004) me Titra Shqip
Choose or Die (2022) me Titra Shqip
The Vatican Tapes (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x