Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3032 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip

Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip

Atë që njëri nuk e ka, tjetrit i mungon.Dec. 16, 1994USA107 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Lloyd dhe Harry janë dy burra, marrëzia e të cilëve është vërtet e papërshkrueshme. Kur Mary, një grua e bukur, humbet një valixhe të rëndësishme me para para se të niset për në Aspen, dy miqtë (të cilët e kanë gjetur valixhen) vendosin t’ia kthejnë. Pas disa “aventurave” ata më në fund arrijnë në Aspen ku, duke përdorur paratë e humbura, i jetojnë ato dhe luftojnë për zemrën e Marisë.

Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Dumb and Dumber (1994) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dumb and Dumber
Vlerësimi IMDb 7.3 382,295 vota
Vlerësimi TMDb 6.59 5,142 vota

Regjizori

Aktorët

Jim Carrey isLloyd Christmas
Lloyd Christmas
Jeff Daniels isHarry Dunne
Harry Dunne
Lauren Holly isMary Swanson
Mary Swanson
Teri Garr isHelen Swanson
Helen Swanson
Charles Rocket isNicholas Andre
Nicholas Andre
Mike Starr isJoe Mentaliano
Joe Mentaliano
Karen Duffy isJ.P. Shay
J.P. Shay
Felton Perry isDetective Dale
Detective Dale
Hank Brandt isKarl Swanson
Karl Swanson
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Flintstones (1994) me Titra Shqip
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) me Titra Shqip
Forrest Gump (1994) me Titra Shqip
Jolt (2021) me Titra Shqip
Dumb Money (2023) me Titra Shqip
Police Academy: Mission to Moscow (1994) me Titra Shqip
Wrong Cops (2013) me Titra Shqip
Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous (2005) me Titra Shqip
Honey 2 (2011) me Titra Shqip
Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip
Jackass Number Two (2006) me Titra Shqip
The Legacy of a Whitetail Deer Hunter (2018) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published